Bireysel Üyelik Paketleri

binbirilan.net  da bireysel üye olarak  1  adet  ilan bedava verebilir. Bireysel üye herhangi bir kategoride ilan verebilir.

Bireysel Üyelik Paketleri:

paket  1    Ücretsiz
ilan_limit    15
kategori_limit    5
foto_limit    15
aninda_onay    Yok
ucretsiz
 

 

paket 2    Tek İlan
ilan_limit    1
kategori_limit    1
foto_limit    25
aninda_onay    Var
ucret    20 TL
 

 

 

paket 3    Gümüş
ilan_limit    100
kategori_limit    50
foto_limit    15
aninda_onay    Var
ucret    100
 

paket 4    Pırlanta
ilan_limit    1000
kategori_limit    80
foto_limit    35
aninda_onay    Var
ucret    500
 


BANKA HAVALE BİLGİLERİ:

Zümrüdü Anka Reklam İnş.Nak.Tur.İt.İh.San.Tic.Ltd.Şti.

Banka adı: QNB Finansbank IBAN: TR31 0011 1000 0000 0098 8014 34
binbirilan.net da Oluşturulan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından ilanburada.com  hiçbir şekilde sorumlu değildir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun’un (KVKK) 3/d maddesi uyarınca, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi ile KVKK m.6/1’de sayılan özel nitelikli kişisel verilerdir.

Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık ve kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili verileri ile biyometrik ve genetik verileri özel nitelikli kişisel veridir.

Bireysel üye isterse Kurumsal Mağaza açabilir ve reklam verebilir. Üye girişi yaparak Buradan Kurumsal Mağaza açabilirsiniz.

İletişim Formu
Umzug Wien